top of page

Koučink pro neziskový sektor

Starost o druhé lidi je starostí o sebe i o svět

Každý si potřebuje někdy "popovídat" ...

I o tom může být koučink. Mluví hlavně klient, já pozorně poslouchám, dělám si poznámky, všímám si detailů a toho, jak jsou určité věci řečeny. A pak pokládám otázky s cílem ukázat jiný pohled a najít řešení (ze strany klienta). Uvědomuji si, že práce v neziskovém sektoru resp. mimo byznysové prostředí, na které hodně koučů cílí, může být extrémně náročná. Proto se na mě neváhejte obrátit, pokud cítíte, že potřebujete podporu.

Díky působení v neziskovém sektoru jsem vedl několik workshopů a koučovacích sezení také pro lidi z LGBT komunity. I v dnešní době naráží tito lidé na nepochopení a nemožnost probrat ve svém okolí vážná témata, která je tíží. Neváhejte mě kontaktovat, rád vám pomohu.

lgbt.jpg

S kým jsem také spolupracoval

gimdxQ.jpg
PA1801_Locika_Brand_Logo_RGB_w800.png
1361273348-cvt-logo-cz-600.png-P26INl+j5
logo-1.png
180604_2_pp_logo_new-350x197.jpg
logo.png
R-R-symbol-CZ-colour-cmyk.jpg-tHYtCMWxlT
000884.png

Co říkají o spolupráci moji "klienti"?

"Karel Šoral působyl v Asistenci, o.p.s. necelé tři roky. Za tuto dobu se nám podařilo nastavit a udržet několik zásadních změn a to vše v bezpečném prostředí, které nám společné schůzky přinášely. Dlouhodobé skupinové koučování nastavilo otevřenou a sdílnou atmosféru, na které teď můžeme dál stavět a rozvíjet ji. Kromě skupinové práce docházelo i k individuálním schůzkám zaměřeným již na konkrétní dovednosti a témata jednotlivých vedoucích pracovníků Asistence, o.p.s." 

- Mgr. Erik Čipera
Ředitel Asistence, o.p.s.

CTA3

Chcete zažít koučink se mnou? Kontaktujte mě!

První koučovací sezení je zdarma. Následně, pokud si budeme tak říkajíc "sedět", se domluvíme na dalším postupu. Včetně toho, za jakých finančních podmínek bude spolupráce probíhat. Pro neziskový sektor a potřebné jsou ceny samozřejmě přívětivé. Ozvěte se mi a domluvíme se!

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Děkuji za zprávu, ozvu se co nejdříve.

059.jpg

TELEFON

776 606 575

bottom of page